Witam! W imieniu Zarządu Stowarzyszenia, władz Klubu Bears Riders oraz swoim chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia na Nowy Rok 2016!!! Aby ten Nowy Rok był lepszy od poprzedniego! Obfity w zdrowie, szczęście, fortunę i liczne wspólne bezpieczne wyjazdy! Aby nasza motocyklowa rodzina się powiększała i prosperowała w przyjaźni i braterstwie!!! A dziś życzę wszystkim szampańskiej zabawy i małego kaca jutro!!! Dosiego Roku!!!

Daniel Dziudzik

W sobotni wieczór przybyliśmy na spotkanie wigilijne do restauracji Kasztelania. W tym roku za stołami zasiedli członkowie: Bears Riders Łuków, Bears Riders Kock, Girls Riders Łuków, Girls Riders Siedlce, Girls Riders Warszawa. Nie ma to jak doborowe towarzystwo!

(Zdjęcia w galerii)

Jak co roku pomogliśmy Św. Mikołajowi. Ale przygotowywaliśmy się do tego święta dzieci już od kilku dni. Jasiek zbudował od podstaw "sanie" św. Mikołaja (czytaj: przyczepkę samochodową), Gosia ją pięknie przystroiła, a my (Jarek, Andrzej, Zbyszek i Ruda) wiernie im towarzyszyliśmy. Zakupy zrobiła Belka i Prezes, spakowali je Prezes, Kapsel, Zenek. Jako że pogoda w tym roku dopisała, w dniu 6 grudnia stawiliśmy się na motocyklach poprzebierani w stroje mikołajowe przed naszym Clubhouse. Sanie na quadzie ciągnął naczelny Mikołaj - Daniel. Z wielkim hałasem przejechaliśmy paradnie na Plac Wolności i Solidarności. Tu odbywała się właśnie mikołajowa zabawa mieszkańców miasta przy miejskiej choince. Gdy burmistrz miasta uroczyście oświetlił świąteczne drzewko, ruszyliśmy do Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży przy ulicy Broniewskiego. A tam od kilku godzin czekał na nas przed ośrodkiem nasz ulubiony pensjonariusz - Grześ. Spotkanie z młodzieżą przeciągnęło się, ale my zawsze dobrze tam się czujemy i to dla nas wielki zaszczyt, że możemy przynieść radość tym sympatycznym dzieciakom. Natomiast maluchy z Domu Dziecka bawiły się na imprezie w Domu Kultury, dlatego i my się tam zjawiliśmy. Daniel złożył dzieciakom życzenia, a nasi Mikołajowie wnieśli na scenę prezenty dla nich. Aż żal się było rozjeżdżać, dlatego pojechaliśmy do naszego Clubhouse na krótkie spotkanie. Następnego dnia Daniel, Jarek, Misiek, Belka i Ruda (obie na motocyklach, panowie autem...) zawieźli pozostałe prezenty do Specjalnego Ośrodka Wychowawczego przy ulicy Stodolnej.

Cieszy fakt, że tylu z nas wzięło udział w tegorocznej akcji, cieszy też tak liczna grupa młodych motocyklistów na skuterach, którzy do nas dołączyli i byli bardzo zdyscyplinowani. Brawo, młodzi!

(Zdjęcia, niestety nie w kolejności, w galerii)

Motocyklistki z Girls Riders Łuków i motocykliści z Bears Riders Łuków wybierają się 6 grudnia do Domu Dziecka i DPS w Łukowie na ul. Broniewskiego z prezentami mikołajkowymi dla dzieci. Kto z motocyklistek i motocyklistów jest chętny przejechać się motocyklami z nami, jest mile widziany!!! Fajnie, gdybyście zabrali ze sobą jakieś słodycze! Zbiórka o godz. 15:30 na parkingu szkoły podstawowej nr 5. Pamiętajcie o przebraniach mikołajowych! Do zobaczenia!!!

Klub Motocyklowy Armaty Stoczek Łukowski zaprasza na patriotyczny Rajd 11 Listopada.

Program Rajdu:

9.00 złożenie kwiatów przy pomniku

9.15 przejazd do Łukowa

10.00 złożenie kwiatów na cmentarzu w Łukowie

10.15 przejazd do Siedlec

11.00 złożenie kwiatów przy pomniku na Placu Wolności

11.30 przejazd do Mrozów

12.30 złożenie kwiatów przy pomniku w Mrozach

12.45 przejazd do Garwolina

13.00 złożenie kwiatów przy pomniku w Garwolinie

13.30 przejazd do Stoczka Łukowskiego

14.00 posiłek w Stoczku i rozwiązanie rajdu.

Zbiórka w Łukowie na Orlenie o 9.30!