Ruszyło głosowanie w II plebiscycie na Kryształowe i Drewniane Magnesy

organizowanym przez MAGNES TV.

Zostaliśmy nominowani w dwóch kategoriach na kryształowy magnes, "Instytucja"

i dwa razy w "Wydarzenie".

Wszystkich naszych sympatyków i przyjaciół prosimy o oddawanie głosów na

Bears Riders Łuków.

Dziękujemy za każdy oddany głos!

Sobotni wieczór spędziliśmy w Gościńcu na spotkaniu "opłatkowym". Uroczystość poprowadzili nasi kapelani: ks. Zbyszek i ks. Tomek. Wspólnie odśpiewaliśmy kolędę i składaliśmy sobie życzenia łamiąc się opłatkiem. Okazało się, że byliśmy grzeczni w tym roku - wszyscy otrzymali prezenty! Były to piękne kalendarze z naszym logo. Dziękujemy ci, Prezesie! Do końca nie wiedzieliśmy o tej miłej niespodziance.

(Zdjęcia w galerii)

W sobotnie popołudnie pojechaliśmy (Prezes, Sierżant, Przemo - kierowca i fundator paliwa, Kaha i Ruda) do Radzynia Podlaskiego, aby przekazać Szlachetną Paczkę. Produkty i kasę zbieraliśmy podczas ostatniego czwartkowego zebrania, zakupy zrobili Przemo i Kaha. W Radzyniu razem z Angelą Zdziebłowską, koordynatorem akcji, pojechaliśmy do domu "naszej" rodziny.

Nie możemy ich zostawić bez pomocy, mamy w domach tyle niepotrzebnych rzeczy.

(Zdjęcia w galerii)

Jak co roku pojawiliśmy się w łukowskich domach dziecka z workami prezentów. I tym razem dobrzy mikołaje - motocykliści wspomogli Świętego datkami. Dzięki temu dzieci otrzymały od nas mnóstwo słodyczy i gier. Dziękujemy wszystkim braciom z Bears Riders za wielkie serce! O czym donoszą - Daniel, Jacek, Kapsel i Ruda.

(Zdjęcia w galerii)

Po raz drugi odpowiedzieliśmy na zaproszenie fundacji "Cegiełkowo" i przyjechaliśmy quadami (i jednym motocyklem) do parku miejskiego. Tu za dobrowolne datki woziliśmy dzieci po alejkach. Byliśmy niewątpliwie dużą atrakcją, dlatego zebraliśmy całkiem sporo pieniędzy. A zasługa tym większa, że nasi koledzy przyjechali prosto z wyprawy.

(Zdjęcia w galerii)