Jak się doliczył Prezes, to już nasza czwarta wigilia w tym gronie, tym razem w restauracji Old Town u Adama Próchniewicza. Frekwencja nas zaskoczyła – w pewnym momencie trudno było o miejsce. Miło było nam też gościć przyjaciół z klubu motocyklowego z Kocka. Ale najbardziej zaskoczyły nas odwiedziny najmłodszego „Niedźwiedziątka” – Oliviera, dla którego mieliśmy prezent w postaci kołyski z drewna autorstwa Darka Kabasa, naszego stowarzyszeniowego artysty.

(Zdjęcia w galerii)

Zapraszamy na spotkanie wigilijne, które odbędzie się w sobotę 21.12.2013r. o godz.17 w restauracji Old Town na ul. Międzyrzeckiej 12. Członkowie stowarzyszenia uczestniczą w spotkaniu nieodpłatnie, przyjaciele naszego stowarzyszenia, którzy chcą wziąć udział w wigilii - po wpłaceniu 50pln od osoby. Proszę o potwierdzenie swojego udziału osobiście lub telefonicznie pod nr 501133777, najpóźniej do czwartku 19.12.2013r.

Do zobaczenia!!!

To dla nas wielka rzecz, że możemy odwiedzać dzieci i nieść radość! Szóstego grudnia dwóch postawnych Mikołajów (Prezes i Przemo) i dwie urocze Śnieżynki (Pajka i Ruda) odwiedzili trzy łukowskie domy dziecka: Specjalny Ośrodek Wychowawczy na ul. Stodolnej, Dom Pomocy Społecznej i Ośrodek Wielofunkcyjny na ul. Broniewskiego. Reprezentanci naszego stowarzyszenia zawieźli prezenty za zebrane do kasku pieniądze na balu charytatywnym, tj. zabawki, gry i przybory szkolne w sumie za 1400 zł.

(Zdjęcia w galerii)

Po raz drugi bawiliśmy się na andrzejkowym balu charytatywnym, tym razem w Sali Bankietowej Hotelu "Grochowski". Zaśpiewaliśmy „Sto lat” solenizantowi Andrzejowi, życzyliśmy szczęścia nowemu tatusiowi – naszemu koledze Piotrowi. I dużo, dużo tańczyliśmy. Zebraliśmy też 900 zł na łukowskie domy dziecka. Za te pieniądze kupimy prezenty i zawieziemy je szóstego grudnia do trzech domów dziecka.

(Zdjęcia w galerii)

Pamiętając, jak fantastycznie bawiliśmy sie w tamtym roku, serdecznie zapraszamy na charytatywną imprezę andrzejkową organizowaną przez Bears Riders Łuków w sali bankietowej Hotelu Grochowski. W trakcie spotkania bedziemy zbierać pieniądze na mikołajkowe prezenty dla dzieci z trzech łukowskich domów pomocy (Specjalny Ośrodek Wychowawczy na ul. Stodolnej, Dom Pomocy Społecznej i Placówki Wielofunkcyjnej na ul. Broniewskiego).

Koszt balu to 80 pln od osoby. W tej kwocie wliczone są cztery gorące posiłki, zimne i gorące przystawki, zimne i gorące napoje oraz słodkości (napoje wyskokowe we własnym zakresie). Hotel Grochowski zapewnia nam obsługę DJ'a. Zainteresowanych prosimy o wpłacanie pieniędzy najpóźniej do czwartku 28.11 (wpłaty można dokonać u Daniel Dziudzik na ul. Lewickiego 5).

Do zobaczenia!

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod numer 501133777.